Przejdź do głównej zawartości

Regulamin "Grafatak 2014 - Nowa Nadzieja"


1. Organizatorem Grafatak Bitwy Graficznej jest Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest?
2. Udział w pojedynku jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych.
3. Grafatak Bitwa Graficzna składa się z pięciu etapów – dwóch plenerowych i trzech w przestrzeni zamkniętej (klub Mjazzga), odbywających się raz w miesiącu od lipca do listopada 2014. Informacja o datach poszczególnych edycji podawana będzie publicznie nie później niż 31 dni przed każdą kolejną imprezą.
4. W każdym z pierwszych 4 etapów udział bierze dwójka rysowników, tworzących prace na konkretny temat. Ostatni etap to bitwa wszystkich dotychczasowych uczestników.
5. Na wykonanie prac Uczestnicy mają maksymalnie 3 godziny.
6. Technika prac jest dowolna, wyłączając farby w aerozolu.
7. Materiały plastyczne zapewniają Organizatorzy.
8. Zwycięzca pojedynku jest wybierany w drodze głosowania zgromadzonej publiczności.
9. Zwycięzca każdego pojedynku przechodzi do kolejnej bitwy i zdobywa nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł.
10. Uczestników do poszczególnych etapów wybierają Organizatorzy na podstawie zgłoszeń nadsyłanych drogą mailową na adres skcojest@gmail.com. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada. Do każdej bitwy będzie wybierany jeden nowy uczestnik.
11. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko, dane kontaktowe (e-mail, numer telefonu) oraz 5 plików graficznych, prezentujących dorobek Zgłaszającego.
12. O dostaniu się do konkursu Uczestnik zostanie poinformowany na tydzień przed wydarzeniem.
13. Tydzień przed wydarzeniem zostaną ogłoszone proponowane tematy prac, a przed samym pojedynkiem spośród nich wybrany zostanie jeden temat właściwy dla konkretnej bitwy.
14. Edycjom plenerowym towarzyszyć będą bitwy dla najmłodszych uczestników, których uczestnictwo nagradzane będzie słodyczami i symbolicznymi pamiątkami.
15. Dzieci uczestniczące w plenerowych edycjach Grafatak będą miały 1 godzinę na przygotowanie swoich prac.
16. Zgłoszenie dzieci do uczestnictwa w Grafatak będzie się odbywać bezpośrednio podczas każdej plenerowej imprezy.
17. Prace powstałe podczas imprezy Grafatak stają się własnością organizatora.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Warsztaty "Realizacja Dźwięku - Live" | EŚM2023

  Zapraszamy na pierwsze warsztaty w ramach Elbląskiego Święta Muzyki 2023. Przy organizacji koncertów, spektakli i innych widowisk zwykle potrzebna jest obsługa techniczna odpowiedzialna za dźwięk i światło - tzw scenotechnikę. Od pracy m.in. "dźwiękowca" w bardzo dużej mierze zależy powodzenie imprezy i zadowolenie zarówno odbiorców jak i występujących artystów. Jeśli lubisz muzykę, interesują Cię zagadnienia techniczne z nią związane, widzisz się w roli odpowiedzialnego za nagłośnienie i brzmienie wydarzeń koncertowych i innych przedsięwzięć kulturalnych zawodowo lub amatorsko - to szkolenie jest dobrym krokiem w tym kierunku! Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM warsztatów "Realizacja Dźwięku - Live" (na końcu artykułu) oraz wypełnienie Zgłoszenia / Ankiety, która pozwoli nam wstępnie ocenić poziom kandydata i dostosować program warsztatów. Link do ankiety:  Zgłoszenie / Ankieta Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia 2023. Ilość miejsc jest ...

Elbląskie Święto Muzyki 2023

 Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? po raz 5 organizować będzie Elbląskie Święto Muzyki! Nasz wniosek do Budżetu Obywatelskiego przeszedł głosowanie elblążan pozytywnie, a następnie nasza oferta zgłoszona do konkursu na realizację również zwyciężyła. Spodziewajcie się więc: koncertów, warsztatów, happeningów, projekcji i innych przedsięwzięć kulturalnych, które złożą się na tegoroczne - bardziej niż dotychczas huczne, obchody. Róbmy coś!

Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA | EŚM2023

  XI edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA w ramach Elbląskiego Święta Muzyki 2023! Spotykamy się w 5 kolejnych śród w Klubie Krypta. Wspólnie oglądamy pokazy festiwalowe w ramach Konkursu Głównego i głosujemy na najlepsze, naszym zdaniem, filmy. PROGRAM FESTIWALU:  22 marca godz. 19:00 𝘒𝘈𝘛𝘌𝘎𝘖𝘙𝘐𝘈 𝘗𝘙𝘖𝘋𝘜𝘊𝘌𝘕𝘊𝘒𝘈 (𝑜𝑘. 98') Filmy o największym budżecie zrealizowane w wytwórniach/studiach filmowych  29 marca godz. 19:00 𝘒𝘈𝘛𝘌𝘎𝘖𝘙𝘐𝘈 𝘚𝘛𝘜𝘋𝘌𝘕𝘊𝘒𝘈 (𝘰𝘬. 68') Filmy zrealizowane przez studentów szkół artystycznych, w tym roku wyjątkowo zróżnicowana (Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław)  5 kwietnia godz. 19:00 𝘈𝘕𝘐𝘔𝘖𝘞𝘈𝘕𝘌 𝘍𝘙𝘈𝘚𝘡𝘒𝘐 𝘐 𝘞𝘐𝘋𝘌𝘖𝘒𝘓𝘐𝘗𝘠 (𝘰𝘬. 65') Set bardzo krótkich, chwytliwych i zaskakujących filmów animowanych (ANIMOWANE FRASZKI) oraz oficjalne i nieoficjalne, ale posiadające zgodę na wykorzystanie muzyki, animowane teledyski/wideoklipy  12 kwietnia godz. 19:00 𝘍𝘖𝘙𝘔𝘈𝘕𝘐𝘔𝘠 + ...